WEDNESDAY MARCH 6 BC 3A CHAMPIONSHIPS WEDNESDAY MARCH 6
SEED 1 SEED 2
  SIR CHARLES TUPPER 73 THURSDAY MARCH 7 THURSDAY MARCH 7 83 VERNON  
  (LOWER MAINLAND 1)   MARCH 6 - 9, 2019   (OKANAGAN)  
  GAME 5 - CENTRE COURT   WINNER GAME 5 WINNER GAME 4   GAME 4 - CENTRE COURT  
  3:00 p.m.       SIR CHARLES TUPPER 67 66 VERNON       1:15 p.m.  
  (VANCOUVER ISLAND 3)         FRIDAY MARCH 8 FRIDAY MARCH 8         (VANCOUVER ISLAND 2)  
  MARK ISFELD 58       SATURDAY MARCH 9       44 REYNOLDS  
SEED 16   GAME 15 - CENTRE COURT   WINNER GAME 15 WINNER GAME 14   GAME 14 - CENTRE COURT   SEED 15
SEED 8   6:30 p.m.       NORTH DELTA 62 WINNER GAME 24 89 VERNON       4:45 p.m.   SEED 7
  BYRNE CREEK 48               NORTH DELTA 46             86 RICK HANSEN  
  (LOWER MAINLAND 3)                 GAME 32 6:00 p.m.                 (FRASER VALLEY 3)  
  GAME 8 - CENTRE COURT       NORTH DELTA 74           ARENA BOWL           57 RICK HANSEN       GAME 7 - CENTRE COURT  
  7:45 p.m.   WINNER GAME 8         BC CHAMPIONSHIP GAME         WINNER GAME 7   6:15 p.m.  
  (FRASER VALLEY 4)           1st/2nd           (VANCOUVER ISLAND 1)  
  NORTH DELTA 74         VERNON 44       71 G. P. VANIER  
SEED 9   GAME 24 - ARENA BOWL   WINNER GAME 23   GAME 23 - ARENA BOWL   SEED 10
SEED 4   5:15 p.m.   LOSER GAME 24   3:30 p.m.   SEED 3
  DUCHESS PARK 72         DUCHESS PARK 75       69 PITT MEADOWS  
  (NORTH CENTRAL)           GAME 31           (FRASER VALLEY 1)  
  GAME 1 - CENTRE COURT   WINNER GAME 1           10:00 a.m.           WINNER GAME 3   GAME 3 - CENTRE COURT  
  8:30 a.m.       DUCHESS PARK 72         ARENA BOWL         68 ARGYLE       11:45 a.m.  
  (NORTH WEST)                 3rd/4th                 (HOWE SOUND)  
  CALEDONIA 49               A. R. MACNEILL 54             85 ARGYLE  
SEED 13   GAME 16 - CENTRE COURT       DUCHESS PARK 61 LOSER GAME 23 65 A. R. MACNEILL       GAME 13 - CENTRE COURT   SEED 14
SEED 5   8:15 p.m.   WINNER GAME 16 WINNER GAME 13   3:00 p.m.   SEED 6
  G. W. GRAHAM 85             77 A. R. MACNEILL  
  (FRASER VALLEY 2)                 (LOWER MAINLAND 2)  
  GAME 6 - CENTRE COURT       G. W. GRAHAM 64 WINNER GAME 21 78 A. R. MACNEILL       GAME 2 - CENTRE COURT  
  4:30 p.m.   WINNER GAME 6 LOSER GAME 15   SIR CHARLES TUPPER 93 LOSER GAME 14 WINNER GAME 2   10:00 a.m.  
  (LOWER MAINLAND 4)     SIR CHARLES TUPPER 81   GAME 30 3:00 p.m.   76 RICK HANSEN     (FRASER VALLEY 5)  
  STEVESTON-LONDON 59           5th/6th - CENTRE COURT           67 ROBERT BATEMAN  
SEED 12         ARGYLE 49       SEED 11
  GAME 21 - SOUTH COURT   WINNER GAME 22   GAME 22 - SOUTH COURT  
  7:00 p.m.   LOSER GAME 21   8:45 p.m.  
        G. W. GRAHAM 91      
        GAME 29 11:30 a.m.        
  G. W. GRAHAM 73     7th/8th - SOUTH COURT     82 ARGYLE  
LOSER GAME 5 LOSER GAME 16   RICK HANSEN 57 LOSER GAME 13 LOSER GAME 4
LIVE
STREAMING
OF ALL
GAMES
AT THE
LANGLEY
EVENTS
CENTRE
  MARK ISFELD 67 LOSER GAME 22 52 REYNOLDS   LIVE
STREAMING
OF ALL
GAMES
AT THE
LANGLEY
EVENTS
CENTRE
      WINNER GAME 19      
  GAME 11 - CENTRE COURT   WINNER GAME 11   BYRNE CREEK 65 WINNER GAME 10   GAME 10 - CENTRE COURT  
  11:45 a.m.       BYRNE CREEK 85   GAME 28 1:15 p.m.   65 G. P. VANIER       10:00 a.m.  
                9th/10th - FIELDHOUSE                
  BYRNE CREEK 81         G. P. VANIER 74       53 G. P. VANIER  
LOSER GAME 8   GAME 19 - CENTRE COURT   WINNER GAME 20   GAME 20 - CENTRE COURT   LOSER GAME 7
LOSER GAME 1   12:00 p.m.   LOSER GAME 19   1:45 p.m.   LOSER GAME 3
  CALEDONIA 59         STEVESTON-LONDON 64       85 PITT MEADOWS  
              GAME 27 3:00 p.m.              
  GAME 12 - CENTRE COURT       STEVESTON-LONDON 70     11th/12th - FIELDHOUSE     61 PITT MEADOWS       GAME 9 - CENTRE COURT  
  1:15 p.m.   WINNER GAME 12   PITT MEADOWS 69 WINNER GAME 9   8:30 a.m.  
      LOSER GAME 20      
  STEVESTON-LONDON 62 WINNER GAME 17 45 ROBERT BATEMAN  
LOSER GAME 6 LOSER GAME 11   MARK ISFELD 58 LOSER GAME 10 LOSER GAME 2
  MARK ISFELD 67   GAME 26 3:00 p.m.   64 REYNOLDS  
          13th/14th - EAST COURT          
        REYNOLDS 60      
  GAME 17 - CENTRE COURT   WINNER GAME 18   GAME 18 - CENTRE COURT  
  8:30 a.m.   LOSER GAME 17   10:15 a.m.  
        CALEDONIA 69      
        GAME 25 (FRIDAY) 7:00 p.m.        
  CALEDONIA 61     15th/16th - EAST COURT     62 ROBERT BATEMAN  
LOSER GAME 12   ROBERT BATEMAN 71 LOSER GAME 9
LOSER GAME 18 SPORTVICTORIA.COM