WEDNESDAY MARCH 7 BC 4A CHAMPIONSHIPS WEDNESDAY MARCH 7
SEED 1 SEED 2
  OAK BAY 89 THURSDAY MARCH 8 THURSDAY MARCH 8 83 TAMANAWIS  
      MARCH 7 - 10, 2018      
  GAME 8 - AB   WINNER GAME 8 WINNER GAME 7   GAME 7 - AB  
  8:15 p.m.       OAK BAY 66 63 TAMANAWIS       6:45 p.m.  
            FRIDAY MARCH 9 FRIDAY MARCH 9            
  MOUNT BAKER 36       SATURDAY MARCH 10       48 NORTH PEACE  
SEED 16   GAME 14 - AB   WINNER GAME 14 WINNER GAME 15   GAME 15 - AB   SEED 15
SEED 8   5:15 p.m.       BURNABY SOUTH 70 WINNER GAME 23 67 TAMANAWIS       6:45 p.m.   SEED 7
  BURNABY SOUTH 80               BURNABY SOUTH 80             76 ST. GEORGE'S  
                    GAME 32 8:15 p.m.                    
  GAME 6 - AB       BURNABY SOUTH 78           ARENA BOWL           60 WALNUT GROVE       GAME 4 - AB  
  5:15 p.m.   WINNER GAME 6         CHAMPIONSHIP GAME         WINNER GAME 4   1:45 p.m.  
              1st/2nd              
  LORD TWEEDSMUIR 60         SEMIHAMOO 72       89 WALNUT GROVE  
SEED 9   GAME 23 - AB   WINNER GAME 24   GAME 24 - AB   SEED 10
SEED 4   7:00 p.m.   LOSER GAME 23   8:45 p.m.   SEED 3
  W. J. MOUAT 60         BELMONT 76       80 HANDSWORTH  
              GAME 31              
  GAME 2 - AB   WINNER GAME 2           4:45 p.m.           WINNER GAME 5   GAME 5 - AB  
  10:15 a.m.       BELMONT 67         CC         64 HOLY CROSS       3:30 p.m.  
                    3rd/4th                    
  BELMONT 70               TAMANAWIS 100             82 HOLY CROSS  
SEED 13   GAME 16 - AB       BELMONT 58 LOSER GAME 24 74 SEMIHAMOO       GAME 13 - AB   SEED 14
SEED 5   8:15 p.m.   WINNER GAME 16 WINNER GAME 13   3:30 p.m.   SEED 6
  VANCOUVER COLLEGE 79             95 SEMIHAMOO  
                       
  GAME 3 - AB       VANCOUVER COLLEGE 62 WINNER GAME 19 83 SEMIHAMOO       GAME 1 - AB  
  12:00 p.m.   WINNER GAME 3 LOSER GAME 14   VANCOUVER COLLEGE 66 LOSER GAME 15 WINNER GAME 1   8:30 a.m.  
        OAK BAY 68   GAME 30 3:00 p.m.   88 WALNUT GROVE        
  TERRY FOX 63           5th/6th - CC           74 RUTLAND  
SEED 12         HOLY CROSS 63       SEED 11
CLICK HERE
TO VIEW
ALL GAMES

LIVE
ONLINE
  GAME 19 - AB   WINNER GAME 20   GAME 20 - AB   CLICK HERE
TO VIEW
ALL GAMES

LIVE
ONLINE
  12:00 p.m.   LOSER GAME 19   1:45 p.m.  
        OAK BAY 82      
        GAME 29 1:15 p.m.        
  VANCOUVER COLLEGE 86     7th/8th - SC     97 HOLY CROSS  
LOSER GAME 8 LOSER GAME 16   WALNUT GROVE 90 LOSER GAME 13 LOSER GAME 7
  MOUNT BAKER 42 LOSER GAME 20 83 NORTH PEACE  
      WINNER GAME 22      
  GAME 11 - AB   WINNER GAME 11   LORD TWEEDSMUIR 92 WINNER GAME 9   GAME 9 - AB  
  12:00 p.m.       LORD TWEEDSMUIR 80   GAME 28 4:45 p.m.   94 ST. GEORGE'S       8:30 a.m.  
                9th/10th - SC                
  LORD TWEEDSMUIR 95         ST. GEORGE'S 71       90 ST. GEORGE'S  
LOSER GAME 6   GAME 22 - SC   WINNER GAME 21   GAME 21 - SC   LOSER GAME 4
LOSER GAME 2   5:15 p.m.   LOSER GAME 22   3:30 p.m.   LOSER GAME 5
  W. J. MOUAT 52         TERRY FOX 73       83 HANDSWORTH  
              GAME 27 4:45 p.m.              
  GAME 10 - AB       TERRY FOX 64     11th/12th - FH     83 HANDSWORTH       GAME 12 - AB  
  10:15 a.m.   WINNER GAME 10   HANDSWORTH 70 WINNER GAME 12   1:45 p.m.  
      LOSER GAME 21      
  TERRY FOX 81 WINNER GAME 17 74 RUTLAND  
LOSER GAME 3 LOSER GAME 11   W. J. MOUAT 75 LOSER GAME 9 LOSER GAME 1
  W. J. MOUAT 75   GAME 26 4:45 p.m.   69 NORTH PEACE  
          13th/14th - EC          
        RUTLAND 66      
  GAME 17 - AB   WINNER GAME 18   GAME 18 - AB  
AB AREANA BOWL (GATE 2)   8:30 a.m.   LOSER GAME 17   10:15 a.m.  
SC SOUTH COURT (GATE 8)         MOUNT BAKER 55      
FH FIELDHOUSE (GATE 8)         FRIDAY 3/9 GAME 25 8:45 p.m.        
CC CENTRE COURT (GATE 1)   MOUNT BAKER 45     15th/16th - EC     77 RUTLAND  
EC EAST COURT (GATE 1) LOSER GAME 10   NORTH PEACE 78 LOSER GAME 12
LOSER GAME 18 SPORTVICTORIA.COM