WEDNESDAY MARCH 7 BC 3A CHAMPIONSHIPS WEDNESDAY MARCH 7
SEED 1 SEED 2
  BRYNE CREEK 77 THURSDAY MARCH 8 THURSDAY MARCH 8 58 SOUTH KAMLOOPS  
      MARCH 7 - 10, 2018      
  GAME 5 - CC   WINNER GAME 5 WINNER GAME 1   GAME 1 - CC  
  3:30 p.m.       BRYNE CREEK 68 62 SOUTH KAMLOOPS       8:30 a.m.  
            FRIDAY MARCH 9 FRIDAY MARCH 9            
  CALEDONIA 47       SATURDAY MARCH 10       51 CARIHI  
SEED 16   GAME 16 - CC   WINNER GAME 16 WINNER GAME 13   GAME 13 - CC   SEED 15
SEED 8   8:15 p.m.       BRYNE CREEK 76 WINNER GAME 24 65 SOUTH KAMLOOPS       3:30 p.m.   SEED 7
  SIR CHARLES TUPPER 90               BRYNE CREEK 66             88 DUCHESS PARK  
                    GAME 32 6:00 p.m.                    
  GAME 6 - CC       SIR CHARLES TUPPER 57           ARENA BOWL           44 DUCHESS PARK       GAME 3 - CC  
  5:15 p.m.   WINNER GAME 6         CHAMPIONSHIP GAME         WINNER GAME 3   12:00 p.m.  
              1st/2nd              
  CLAYTON HEIGHTS 70         SOUTH KAMLOOPS 74       65 RICK HANSEN  
SEED 9   GAME 24 - AB   WINNER GAME 23   GAME 23 - AB   SEED 10
SEED 4   5:15 p.m.   LOSER GAME 24   3:30 p.m.   SEED 3
  NORTH DELTA 67         NORTH DELTA 69       80 ARGYLE  
              GAME 31              
  GAME 8 - CC   WINNER GAME 8           10:00 a.m.           WINNER GAME 4   GAME 4 - CC  
  8:15 p.m.       NORTH DELTA 78         ARENA BOWL         64 RICHMOND       1:45 p.m.  
                    3rd/4th                    
  G. P. VANIER 42               PITT MEADOWS 52             81 RICHMOND  
SEED 13   GAME 15 - CC       NORTH DELTA 64 LOSER GAME 23 59 PITT MEADOWS       GAME 14 - CC   SEED 14
SEED 5   6:45 p.m.   WINNER GAME 15 WINNER GAME 14   5:15 p.m.   SEED 6
  R. A. MCMATH 97             69 PITT MEADOWS  
                       
  GAME 7 - CC       R. A. MCMATH 73 WINNER GAME 22 84 PITT MEADOWS       GAME 2 - CC  
  6:45 p.m.   WINNER GAME 7 LOSER GAME 16   SIR CHARLES TUPPER 75 LOSER GAME 13 WINNER GAME 2   10:15 a.m  
  MENNONITE EDUCATIONAL     SIR CHARLES TUPPER 81   GAME 30 3:00 p.m.   98 DUCHESS PARK        
  INSTITUTE 92           5th/6th - CC           59 MARK ISFELD  
SEED 12         DUCHESS PARK 74       SEED 11
CLICK HERE
TO VIEW
ALL GAMES

LIVE
ONLINE
  GAME 22 - SC   WINNER GAME 21   GAME 21 - SC   CLICK HERE
TO VIEW
ALL GAMES

LIVE
ONLINE
  8:45 p.m.   LOSER GAME 22   7:00 p.m.  
        R. A. MCMATH 85      
        GAME 29 11:30 a.m.        
  R. A. MCMATH 69     7th/8th - SC     69 RICHMOND  
LOSER GAME 5 LOSER GAME 15   RICHMOND 90 LOSER GAME 14 LOSER GAME 1
  CALEDONIA 53 LOSER GAME 21 80 CARIHI  
      WINNER GAME 20      
  GAME 9 - CC   WINNER GAME 9   M. E. I. 89 WINNER GAME 12   GAME 12 - CC  
  8:30 a.m.       CLAYTON HEIGHTS 68   GAME 28 1:15 p.m.   74 RICK HANSEN       1:45 p.m.  
                9th/10th - FH                
  CLAYTON HEIGHTS 80         ARGYLE 96       83 RICK HANSEN  
LOSER GAME 6   GAME 20 - CC   WINNER GAME 19   GAME 19 - CC   LOSER GAME 3
LOSER GAME 8   1:45 p.m.   LOSER GAME 20   12:00 p.m.   LOSER GAME 4
  G. P. VANIER 70         CLAYTON HEIGHTS 69       71 ARGYLE  
        MENNONITE EDUCATIONAL     GAME 27 3:00 p.m.              
  GAME 11 - CC       INSTITUTE 84     11th/12th - FH     78 ARGYLE       GAME 10 - CC  
  12:00 p.m.   WINNER GAME 11   RICK HANSEN 61 WINNER GAME 10   10:15 a.m.  
  MENNONITE EDUCATIONAL   LOSER GAME 19      
  INSTITUTE 89 WINNER GAME 18 64 MARK ISFELD  
LOSER GAME 7 LOSER GAME 9   G. P. VANIER 56 LOSER GAME 12 LOSER GAME 2
  CALEDONIA 46   GAME 26 3:00 p.m.   38 CARIHI  
          13th/14th - EC          
        MARK ISFELD 67      
  GAME 18 - CC   WINNER GAME 17   GAME 17 - CC  
AB AREANA BOWL (GATE 2)   10:15 a.m.   LOSER GAME 18   8:30 a.m.  
SC SOUTH COURT (GATE 8)         CALEDONIA 64      
FH FIELDHOUSE (GATE 8)         FRIDAY 3/9 GAME 25 7:00 p.m.        
CC CENTRE COURT (GATE 1)   G. P. VANIER 67     15th/16th - EC     61 MARK ISFELD  
EC EAST COURT (GATE 1) LOSER GAME 11   CARIHI 71 LOSER GAME 10
LOSER GAME 17 SPORTVICTORIA.COM