Oak Bay "Gary Taylor Alumni Classic"
Saturday Friday Thursday Friday Saturday Final Standings
Dec. 12, 2009 Dec. 11, 2009 Dec. 10, 2009 Dec. 11, 2009 Dec. 12, 2009 1 Oak Bay
2 Dover Bay
Senior Draw Oak Bay (101) 3 Kelowna Christian
Kelowna (83) Game 1 Oak Bay (93) 4 Belmont
Loser G1 3:00 p.m. EAST Winner G1 5 Kelowna
Kelowna (84)   Kelowna (66)   Oak Bay (91) 6 Cedar
Winner G5     Game 5 Game 8     Winner G8 7 SMUS
  3:00 p.m. 7:30 p.m.   8 Ladysmith
  Ladysmith (60) EAST EAST Belmont (60)  
  Loser G5   Belmont (73)   Loser G8  
    Loser G2 Game 2 Winner G2    
    Ladysmith (68) 4:30 p.m. EAST Belmont (56)    
    Ladysmith (32)    
Game 10 Game 9 Game 11 Game 12
3:45 p.m. EAST 12:15 p.m. EAST 3:15 p.m. EAST 6:00 p.m. EAST
    Dover Bay (58)    
    SMUS (L) Game 3 Dover Bay (52)    
    Loser G3 6:00 p.m. EAST Winner G3    
  Loser G6   SMUS (42)   Loser G7  
  SMUS (66) Game 6 Game 7 Kelowna  
  4:30 p.m. 6:00 p.m. Christian (78)  
Winner G6   Loser G16 EAST EAST     Winner G7
Cedar (73)   Cedar (66)   Dover Bay (80)
Loser G4 Game 4 Winner G4
Cedar (W) 7:30 p.m. EAST Kelowna
Kelowna Christian (70) Christian (43) Sportvictoria.com
Bottom team is the HOME team, will wear light coloured uniforms and sit on the right side of the scoretable (when facing the floor).
Saturday Friday Thursday Friday Saturday Final Standings
Dec. 12, 2009 Dec. 11, 2009 Dec. 10, 2009 Dec. 11, 2009 Dec. 12, 2009 1 SMUS
2 Lord Tweedsmuir
Junior Draw SMUS (37) 3 Oak Bay 10s
Claremont (33) Game 1 SMUS (48) 4 Belmont
Loser G1 3:00 p.m. WEST Winner G1 5 Dover Bay
Dover Bay (57)   Claremont (23)   SMUS (49) 6 Oak Bay 9s
Winner G5     Game 5 Game 8     Winner G8 7 Claremont
  3:00 p.m. 5:30 p.m.   8 GNS
  Claremont (69) WEST WEST Oak Bay 10s (59)  
  Loser G5   Oak Bay 10s (50)   Loser G8  
    Loser G2 Game 2 Winner G2    
    Dover Bay (40) 4:30 p.m. WEST Oak Bay 10s (24)    
    Dover Bay (43)    
Game 10 Game 9 Game 11 Game 12
9:45 a.m. EAST 8:30 a.m. EAST 11:00 a.m. EAST 4:45 p.m. EAST
    Belmont (27)    
    GNS (40) Game 3 Belmont (29)    
    Loser G3 6:00 p.m. WEST Winner G3    
  Loser G6   GNS (16)   Loser G7  
  GNS (29) Game 6 Game 7 Belmont (27)  
  4:15 p.m. 6:45 p.m.  
Winner G6     WEST WEST     Winner G7
Oak Bay 9s (35)   Oak Bay 9s (31)   Lord
Loser G4 Game 4 Winner G4 Tweedsmuir (41)
Oak Bay 9s (43) OT 7:30 p.m. WEST Lord
Lord Tweedsmuir (57) Tweedsmuir (55) Sportvictoria.com
Bottom team is the HOME team, will wear light coloured uniforms and sit on the right side of the scoretable (when facing the floor).